Otsime strateegiabüroosse nõunikku

Tule aita kaasa, et valitsuse otsused oleksid andmepõhised ning Eesti riik oleks avatud ja andmevõimekas.

Peamised tööülesanded

Siin on näitlik nimekiri tegevustest, mida koostöös partneritega tegema hakkad:

  • avalike ja sisemiste juhtimislaudade loomine Riigikantseleis;

  • riigis tehtava strateegilise aruandluse automatiseerimine ja selleks vajalike eelduste tekitamine;

  • andmeteadlikkuse ja -võimekuse kasvatamine Riigikantseleis;

  • vastavates võrgustikes osalemine ja vahel ka nende eestvedamine.

Ootused kandidaadile

  • oled sina peal ärianalüüsi rakendustega (Power BI, Tableau, R vms) ja varem nägusaid juhtimislaudu loonud;

  • Sul on tahe ise areneda ja oskused arendada oma kolleegide andmealast teadlikkust;

  • Sul on hea arusaam riigi ja avaliku sektori toimimisest;

  • Sul on kõrgharidus;

  • valdad tipptasemel eesti keelt ning oskad inglise keelt;

  • oled suurepärane koostöötegija;

  • muidugi käib tööga kaasas see, et oled initsiatiivikas ning korrektne.

Job ad image

Riigikantselei

on Vabariigi Valitsuse juures olev asutus, kelle eesmärk on toetada Vabariigi Valitsust ja peaministrit poliitika kujundamisel ja elluviimisel ning aidata tagada head riigivalitsemist.

Quote author photo

Tööta riigi südames

Riigikantselei on Vabariigi Valitsuse juures olev asutus ja seega kõige lähemal riigi südamele. Siin on võimalus hoida kätt pulsil ning oskuste ja kogemustega toetada valitsust ja peaministrit riigi kestvuse kindlustamisel.

Arenda end nii Eestis kui välismaal

Toetame töötajate igakülgset arengut nii Eestis kui väljaspool. Sinu oskuste ja teadmiste rikastamine on meile tähtis. Riigikantseleis õpid sügavuti tundma nii enda valdkonda kui üleüldist riigivalitsemise süsteemi. Ühtlasi toetame asutusesisest ja -vahelist liikumisvabadust ehk roteerumist.

Ole osa avatud ja teotahtelisest meeskonnast

Hindame töötajaid, kes väärtustavad avatust, meisterlikkust ja usaldusväärsust. Teeme-ära mõtteviis on meie kõigi hinges. Meiega liitudes leiad eest parimad töötingimused ja suurepärased kolleegid, kes Sind toetavad.

Pakume Sulle

Paindlikku tööaega, palju iseseisvust, töökohta väga mainekas riigiasutuses, koostöövalmis kolleege ning võimalust kaasa aidata avaliku sektori andmevõimekuse loomele.

Sinu peamine motivaator võiks olla see, et saad paari aasta jooksul endale rahulolevalt öelda, et aitasid kaasa andmete paremale kasutamisele, kättesaadavusele ning meie riigis tehtavate otsuste kvaliteedi tõstmisele!

Kandideerimise info

Kandideerimiseks palume saata oma CV, motivatsioonikiri ja haridust tõendava dokumendi koopia.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid palume esitada hiljemalt 7. aprilliks 2024. a.

00
days
00
hours
00
minutes
00
seconds

Küsimuste korral võta ühendust Riigikantselei personalinõunikuga: