Otsime strateegiabüroosse nõunikku

Tule ja kujunda avatud valitsemise nägu, tulevikukindlat strateegilist planeerimist ning anna teadmistepõhist nõu valitsusele!

Kui Sulle läheb korda avatud riigivalitsemine ning hoolid, et riigi pikaajalised eesmärgid oleksid tulevikukindlad, siis otsime just Sind!

Peamised tööülesanded

  • avatud valitsemise ja koosloome vedamine;

  • tulevikukindla strateegilise planeerimise raamistiku toetamine;

  • valitsuse nõustamine, sealhulgas riigivalitsemise, kultuuri-, lõimumis-, ning spordipoliitika teemadel – siia kuulub ka valitsuse istungite ja kabinetinõupidamiste ette valmistamine;

  • erinevate koostööformaatide vedamine ja nendes osalemine.

Ootused kandidaadile

  • kogemus eelistatult poliitikakujundajana ülalmainitud valdkondades ning valmidus võtta vastutus ka teistes poliitikavaldkondades;

  • põhjalik suhtlusvõrgustik poliitikavaldkonnas;

  • väga head teadmised riigi toimimisest ja poliitikakujundamisest;

  • analüütilise mõtlemise oskus;

  • suurepärane koostöövõime, initsiatiivikus ning tegutsemiskiirus;

  • esinemis-, enesekehtestamis- ning läbirääkimisoskus;

  • suurepärane eesti ja inglise keele oskus;

  • magistrikraad.

Job ad image

Riigikantselei

on Vabariigi Valitsuse juures olev asutus, kelle eesmärk on toetada Vabariigi Valitsust ja peaministrit poliitika kujundamisel ja elluviimisel ning aidata tagada head riigivalitsemist.

Pakume Sulle paindlikku tööaega, palju iseseisvust, töökohta väga mainekas riigiasutuses, koostöövalmis kolleege ning võimalust osaleda avatud riigivalitsemises!

Tegemist on riigikaitselise teenistuskohaga.

Quote author photo

Tööta riigi südames

Riigikantselei on Vabariigi Valitsuse juures olev asutus ja seega kõige lähemal riigi südamele. Siin on võimalus hoida kätt pulsil ning oskuste ja kogemustega toetada valitsust ja peaministrit riigi kestvuse kindlustamisel.

Arenda end nii Eestis kui välismaal

Toetame töötajate igakülgset arengut nii Eestis kui väljaspool. Sinu oskuste ja teadmiste rikastamine on meile tähtis. Riigikantseleis õpid sügavuti tundma nii enda valdkonda kui üleüldist riigivalitsemise süsteemi. Ühtlasi toetame asutusesisest ja -vahelist liikumisvabadust ehk roteerumist.

Ole osa avatud ja teotahtelisest meeskonnast

Hindame töötajaid, kes väärtustavad avatust, meisterlikkust ja usaldusväärsust. Teeme-ära mõtteviis on meie kõigi hinges. Meiega liitudes leiad eest parimad töötingimused ja suurepärased kolleegid, kes Sind toetavad.

Kandideerimiseks palume saata oma CV, motiveeritud avaldus ja haridust tõendava dokumendi koopia. Dokumendid palume esitada hiljemalt 25. aprillil 2024. a.

00
days
00
hours
00
minutes
00
seconds

Küsimuste korral võta ühendust Riigikantselei personalinõunikuga: